Archiv článků - SPORT

Fotbal 18.9.2015

Ústí si doma poradilo s Pardubicemi

Arma si před 1 128 diváky připsala zaslouženou výhru a připsala další 3 body do tabulky.

Sport 14.9.2015

Hlavní roli v závěrečném dílu kvalifikačního seriálu na 125. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou sehrál Hegnus

Podle tipařů měl vyhrát Trezor, Universe of Gracie nebo Nikas. Spletli se. Kolem cílové podkovy jako první proběhl sedmiletý Hegnus, pro kterého to bylo páté vítězství kariéry.

Rugby World Cup: Největší sportovní událost roku se blíží!

V pátek 18. září startuje v Anglii napjatě očekávané Mistrovství světa v ragby, bez nadsázky největší sportovní událost letošního roku.

Fotbal 12.9.2015

Pardubice vybojovaly první výhru v letošním ročníku FNL

Pardubickému týmu se podařilo prolomit sérii utkání bez výhry. Po zodpovědném a bojovném výkonu zvítězili nad rezervou Olomouce 3:1.

Sport 10.9.2015

Dva vrcholy zářijového dostihového dne v Pardubicích

Tradičním hlavním bodem programu zářijového dostihového dne je IV. kvalifikační dostih na 125. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou.

Hokej 5.9.2015

Pardubice proti Davosu smazaly tříbrankovou ztrátu, ale v závěru padly

Zápasem na ledě Davosu se hokejisté Dynama Pardubice rozloučili s letošním ročníkem Ligy mistrů.

Fotbal 5.9.2015

Táborsko porazilo Pardubice a stoupá v tabulce vzhůru

Velmi cenné tři body si připsalo Táborsko ve druhé lize proti nepříjemnému soupeři z Pardubic.

Sport 1.9.2015

Do Velké pardubické dohlášeni dva Francouzi

Seznam přihlášených do 125. Velké pardubické s Českou pojišťovnou se rozšířil o další dvě jména. Dodatečný termín využili dva francouzští zástupci jmény PASQUINI ROUGE a TORPILLE D´AINAY. Počet přihlášených tak stoupl na padesát osm.

Sport 23.8.2015

Rabbit Well přišel, odstartoval a zvítězil

Třetí kvalifikační dostih pro 125. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou byl sledovaný hned z několika důvodů. Nejsledovanější byl ale zřejmě Váňův svěřenec Rabbit Well.

Hokej 22.8.2015

Napoprvé to Pardubicím nevyšlo. Davos zápas urval v poslední minutě

Utkání bylo od začátku do konce vyrovnané. Po první dvacetiminutovce vedli Východočeši po gólu Tybora 1:0, Davos ale posléze zabral a získal zápas v poslední minutě, když svým druhým gólem v zápase rozhodl Andres Ambühl.

Sport 19.8.2015

Třetí kvalifikační pokračování: většina jde pro handicap, čtvrtina pro kvalifikaci

Je to jen pár dní co skončilo tropické léto, ale podzim, minimálně ten dostihový, začíná pomalu klepat na dveře.

Fotbal 17.8.2015

Východočeské derby mezi Hradcem a Pardubicemi vítěze nepoznalo

Votroci první půli zvládli lépe, když je do vedení poslal v 15. minutě David Vaněček. V druhém poločase Hradec nevyužil několik jasných šancí, za což je potrestal hostující Kopřiva, jenž vyrovnal a stanovil tak konečný výsledek ostře sledovaného derby.

Fotbal 8.8.2015

Duel Pardubic s Třincem skončil bezbrankovou remízou

Hlavně v závěru střetnutí měli Východočeši více šancí, ale proti obraně Slezanů v čele s výborným gólmanem Palečkem se neprosadili.

Sport 3.8.2015

Mistrem republiky ve všestrannostije tým z Vysočiny, ovšem s „odřenýma ušima“

Titul mistrů České republiky družstev ve všestrannosti si z Pardubic odváží tým reprezentující Vysočinu.

Fotbal 1.8.2015

Sokolov těsně porazil Padubice

Baníkovci s několika novými tvářemi v sestavě těžkého soupeře nakonec přetlačili, když jedinou branku vstřelil Bidje Manzia.

Sport 29.7.2015

Při všestrannosti koně přeskočí i letadlo

Od čtvrtka 30. července se na pardubickém dostihovém závodišti konají soutěže všestrannosti.

Sport 27.7.2015

Závody spřežení byly napínavé do samotného konce

Na žhavém dostihovém závodišti skončilo kvalifikační kolo jubilejního 50. ročníku Zlaté podkovy. Tyto závody spřežení - Cena hejtmana Pardubického kraje přilákaly nejen českou vozatajskou špičku, ale také diváky.

Volejbal 23.7.2015

Zdeněk Šmejkal: Světová liga mi ukázala některé věci, které musíme zlepšit

Téměř tři týdny utekly od konce českého působení ve Světové lize volejbalistů. Kouč národního týmu Zdeněk Šmejkal tak měl dostatek času vyhodnotit si výkony svých svěřenců v prestižní soutěži.

Sport 21.7.2015

Do Pardubic míří třiačtyřicet spřežení

Třiačtyřicet přihlášek eviduje pořadatel, Dostihový spolek a.s., pro nadcházející jezdecké závody ve spřežení. Uskuteční se ve dnech 24. – 26. července na pardubickém závodišti.