Archiv článků - SPORT

Sport 23.3.2015

Rekordní zájem středoškoláků o Juniorský maraton

V dubnu se po celé České republice již podevatenácté rozběhnou semifinálová kola Juniorského maratonu.

Bývalá miss Lucie Křížková začala běhat a těší se na maraton

Miss České republiky z roku 2003 a oblíbená moderátorka Lucie Křížková (Váchová) oprášila svou sportovní minulost a začala běhat.

Fotbal 21.3.2015

Pardubice vydřely tři body nad Karvinou

Fotbalisté Pardubic slaví první jarní výhru, když na domácím hřišti porazili Karvinou 2:1.

Hokej 20.3.2015

Litvínov bude hrát od čtvrtka o finále, Pardubice počtvrté skolil v prodloužení

Drama jak má ve vyvrcholení série být. Rozhodl je v 74. minutě Viktor Hübl, nejproduktivnější hráč základní části.

Hokej 18.3.2015

Pardubice udolaly Litvínov v prodloužení a série pokračuje

Hokejisté Pardubic zdolali v utkání čtvrtého čtvrtfinálového utkání Litvínov 3:2. V 66. minutě rozhodl zápas přesnou střelou k tyči Tomáš Kaut.

Hokej 17.3.2015

Pardubice prohrály s Litvínovem i třetí zápas, doma nestačily 1:3

Severočechům pomohla k výhře dvojice využitých přesilovek, jediný gól Pardubic vstřelil Petr Sýkora.

Fotbal 16.3.2015

René Živný vylosoval fotbalové semifinále poháru hejtmana

Na tradičním aktivu se v závěru týdne sešli zástupci všech fotbalových oddílů v kraji.

Hokej 16.3.2015

Fanoušci Pardubic, chystejte hlasivky, ve středu se bude měřit hlasitost fandění

Ve středu dostanou fanoušci Pardubic příležitost ukázat své kvality. Na čtvrtfinále dorazí zástupce Radegastu, oficiálního piva extraligy, který bude měřit hlasitost fandění.

Hokej 14.3.2015

Pardubice i podruhé poraženy, Litvínov vede 2:0 na zápasy

Verva Litvínov získává po výhře 4:1 druhý bod v sérii, která se do Pardubic stěhuje za stavu 2:0 pro severočeský celek.

Hokej 13.3.2015

Verva se před vyprodaným zimákem ujala vedení nad Pardubicemi

Podruhé po rekonstrukci hlediště se Zimní stadión Ivana Hlinky zaplnil do posledního místa. Sledoval skvostné představení domácích, kteří rozhodli zápas čtyřmi góly a Francouz ani jednou neinkasoval.

Sport 11.3.2015

S jarním počasím vrcholí přípravy na dostihovou sezonu

Dostihový kalendář pardubického závodiště tradičně nabídne deset dostihových mítinků s vrcholem v podobě 125. Velké pardubické s Českou pojišťovnou. K životu se probouzí celý areál Agrofert Parku. Pracuje se na dráze, uklízí na tribunách a v kancelářích se uzavírají smlouvy s partnery.

Hokej 8.3.2015

Pardubice dokonaly čtvrtfinálovou pouť, pro Vítkovice je konec

Hokejisté Pardubic přejeli ve čtvrtém utkání předkola play off Vítkovice 5:0 a postoupili do čtvrtfinále play off.

Hokej 7.3.2015

Pardubice přestřílely Vítkovice 6:3 a získaly druhou výhru

Hokejisté Pardubic zvládli, v nádherném sportovním prostředí porazili Vítkovice 6:3 a získali vedení v sérii 2:1.

Hokej 5.3.2015

Vítkovice proti Pardubicím znovu neustály začátek, ale tentokrát už se nevrátily

Hodně dramatické a vypjaté bylo druhé utkání předkola play off mezi Vítkovicemi a Pardubicemi. Nechyběly góly, tvrdá hra, pěstní souboje i drama až do konce.

Hokej 4.3.2015

Vítkovice otočily zápas a rozstřílely Pardubice

Začali špatně, ale nakonec udělali z utkání vlastní exhibici. Vítkovičtí hokejisté vstoupili vítězně do Play off 2015, když v prvním utkání předkola deklasovali Pardubice na porubském ledě 8:2.

Hokej 1.3.2015

Pardubice se doma proti Litvínovu neprosadily, prohrály 0:2

Litvínov ovládl utkání rozdílem dvou branek a zaslouženě si připisal šesté vítězství v řadě, zato Pardubice prohrály již po osmé v řadě.

Hokej 27.2.2015

Indiáni zdolali Pardubice v prodloužení

Plzeň od začátku dobývala branku svého protivníka, ale ze svých šancí dokázala vytěžit pouze jednu branku. V prodloužení již úřadovala Plzeň, která zásluhou dvougólového Bližňáka bere dva body.

Sport 26.2.2015

Dostihový spolek Pardubice: První hobby závody už příští středu

Sportovní část sezony na pardubickém závodišti začíná už v prvním březnovém týdnu. Ve středu 4. března totiž odstartuje série veřejných tréninků - hobby parkurových závodů. Vyzkoušet místní kolbiště může prakticky kdokoli.

Hokej 25.2.2015

Pardubičtí Mustangové bojují o sledge hokejový titul

Pardubický sledge hokejový klub SHK Mustangové vstoupil do finálových bojů play off české sledge hokejové ligy.

Fotbal 24.2.2015

Pardubice dvakrát dotahovaly, s Energií prohrály v nastavení

Kvůli trýznivé šňůře porážek musejí hokejisté Pardubic bojovat o účast v play off až do samotného konce základní části. V utkání 50. kola však nestačili na karlovarskou Energii a prohráli 2:3 v prodloužení.