Archiv článků - SPORT

Hokej 22.2.2015

Sparta otočila zápas s Pardubicemi

Sparťané dokázali v předposledním domácím utkání základní části otočit průběh zápasu s Pardubicemi a díky trefám Jana Buchteleho a Juraje Mikuše urvat tři body.

Hokej 20.2.2015

Vítkovice potřetí předčily Pardubice, tentokrát i s nulou

Vítkovice na svém ledě nedovolily šestým Pardubicím ani gól a jasně si dvoubrankovou výhrou došly pro důležité tři body. Daniel Dolejš vychytal svou premiérovou nulu v extralize.

Hokej 15.2.2015

Pardubice prohráli v prodloužení s Libercem

Bílí Tygři v zápase třikrát vedli, Pardubicím se však vždy povedlo vyrovnat. V prodloužení se hosté nakonec prosadili v přesilovce.

Hokej 13.2.2015

Ani podruhé to Pardubicím v Brně nevyšlo

Domácím se vydařila první třetina, ve které si vypracovali tříbrankový náskok. Pardubičtí hokejisté sice měli několik šancí, ale ty využít nedokázali. Kometa naopak postupně navýšila své vedení.

Sport 13.2.2015

Vrcholí soutěž Golfista roku 2014

Soutěž Golfista roku 2014 se pomalu blíží ke svému závěru. Už pouze do středy 18. února do 12:00 mohou příznivci golfu i široká veřejnost podpořit svými hlasy nominované hráče.

Pardubické dostihové závodiště umožní svým návštěvníkům interaktivní pohled do historie

Návštěvníci pardubického dostihového závodiště se v letošním roce dočkají překvapení. V areálu budou totiž nově naistalovány informační tabule, které diváky uvedenou do historie i současnosti závodiště a pardubických dostihů.

Hokej 11.2.2015

Pardubice doma prohrály se Zlínem 2:3

Hokejisté Pardubic nestačili na Zlín, kterému doma podlehli 2:3. Východočeši dokázali brankami Blaže Gregorce a Petra Sýkory srovnat dvoubrankové manko po první třetině, rozdílový gól vstřelili hosté v čase 58:42.

Sport 2.2.2015

Vstupenky na letošní Velkou pardubickou jsou už v prodeji

V pondělí byl zahájen předprodej vstupenek na 125. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou. Kdo si s nákupem pospíší, získá až padesátiprocentní slevu na vstupném. Slevová akce s týká vstupenek na stání.

Hokej 1.2.2015

Pardubice vyhrály v Olomouci a posílily svou pozici v šestce

Pardubice vydřely v posledním utkání před reprezentační přestávkou zápas v Olomouci. Ve 14. minutě se prosadil Tomáš Kaut, na 2:0 zvýšil Lukáš Nahodil. Domácí Olomouc v závěru snížila, ale Pardubáci dokázali cennou výhru přes power play udržet.

Hokej 30.1.2015

Hradec udolal v derby Pardubice v prodloužení

Nádherný zápas přineslo čtvrté letošní derby Pardubic s Hradcem Králové. Pardubice poslal do vedení Lukáš Radil, hosté ale dokázali ve třetí třetině vyrovnat a v prodloužení získat duel na svou stranu.

Hokej 25.1.2015

Pardubice pálily do tyčí, doma nestačily na Mladou Boleslav

Pardubice doma podlehly Mladé Boleslavi 2:3, když domácí celek čtyřikrát v utkání trefil tyč.

Hokej 23.1.2015

Oceláři padli v Pardubicích, vítězná šňůra se přetrhla

Lídr soutěže po úctyhodné třináctizápasové sérii výher našel svého přemožitele, domácí i díky famóznímu výkonu slovinského gólmana Roberta Kristana zvítězili fotbalovým výsledkem 2:0.

Sport 23.1.2015

Okresy Pardubického kraje ocenily nejlepší sportovce

V Poličce, České Třebové, v Pardubicích a v Hlinsku ocenili v uplynulém týdnu nejlepší sportovce všech okresů. Byl u toho i 1. náměstek hejtmana Roman Línek a radní Pardubického kraje René Živný, který má podporu sportu ve své kompetenci.

Sport 19.1.2015

Pardubice uspořádají Mistrovství světa v hokejbale 2017

Sobotní dopoledne 17. ledna 2015 zapsalo do historie českého hokejbalu další významný milník.

Hokej 18.1.2015

Pardubice dostaly půltucet, Verva si upevnila 2. místo

Litvínov v první třetině otočil stav z 1:2 na 4:2 a nakonec Pardubicím uštědřil šest branek. Porazil je poprvé v sezóně a dovršil hranici 75 bodů.

Fotbal 11.1.2015

Pardubice ve třetí třetině otočily duel s Karlovými Vary

Hokejisté Pardubic sice prohrávali na ledě Karlových Varů po čtyřiceti minutách o dvě branky, v závěrečném dějství ale vstřelili tři branky a získali zápas.

Hokej 9.1.2015

Říha nabudil Pardubice, odnesla to Sparta

Impuls v podobě výměny kouče v Pardubicích zabral. Po dvou tříbodových výhrách ve vzájemných duelech v této sezoně Sparta poprvé odešla poražena, na soupeře vedeného Milošem Říhou nestačila.

Hokej 6.1.2015

Jednoznačná výhra Vítkovic na ledě Pardubic

Vítkovičtí hokejisté proměnili zápas na ledě Pardubic ve svou jednoznačnou věc. Čtyři branky přitom zaznamenali v přesilových hrách.

Hokej 4.1.2015

Pardubice potřetí v sezoně nestačily na Liberec

Hokejisté Pardubic prohráli v utkání 34. kola Tipsport extraligy na ledě Liberce 1:5.

Hokej 28.12.2014

Berani skolili Pardubice a na domácím ledě bodovali již v devátém zápase za sebou

Dramatickou bitvu před zaplněným hledištěm rozhodl gól v přesilové hře obránce Martina Matějíčka. Obě mužstva využila po dvou přesilovkách, z vítězství se nakonec radoval tým PSG Zlín.