Archiv článků - SPORT

Fotbal 12.8.2018

Také Pardubice braly proti Třinci všechny body

Ani novicové Ondřej Kušnír s Matějem Schwendtem v dresu Třince nezabránili čtvrté porážce domácích v novém ročníku. Vyrovnaný zápas rozhodl první poločas, ve kterém padly všechny tři branky.

Jezdectví 23.7.2018

Mistrovství ČR ve všestrannosti plné hvězd

Všestrannost je jedním z nejtěžších jezdeckých sportů a právě tato disciplína na čtyři dny „obsadila“ pardubické závodiště. Mistrovství ČR ve všestrannosti nabídlo napínavé souboje do poslední chvíle a ukázalo na několik hvězd tuzemské všestrannosti.

Fotbal 22.7.2018

Pardubice doma porazily Vítkovice

Pardubice vstoupily do nového ročníku výhrou nad Vítkovicemi 3:1 a navázaly tak na svou formu z loňského ročníku, který zakončily na skvělé třetí pozici.

Dostihy 11.5.2018

V prvním kole přihlášek na Velkou pardubickou osmatřicet koní

Čtvrtek 10. května byl prvním z důležitých termínů 128. Velké pardubické s Českou pojišťovnou. Uzavřeno bylo první kolo přihlášek pro letošní vrchol tuzemské překážkové sezony.

Dostihy 9.5.2018

Královnou úvodní cross country sezony je Izynka

Dostihová sezona roku 2018 v Pardubicích odstartovala. Zahajovací dostihový mítink nabídl osmičku dostihů, jejichž vrcholem byla Cena města Pardubic – Úvodní cross country Koroka na 4500 metrů.

Fotbal 7.5.2018

Výhru Pardubic nad Třincem zařídil přesnou trefou Mužík

Pardubický tým dokázal v souboji dvou celků s totožným bodovým ziskem porazit Třinec 1:0 a vylepšil si tak bilanci ve druhé nejvyšší soutěži. Výhru zařídila akce dvojice mladíků Solil - Mužík ve druhém poločasu.

Dostihy 5.5.2018

Dostihové novinky, pestrá škála aktivit i oslavy výročí. Taková bude sezona 2018

Sezona 2018 je pro pořadatele pardubických dostihů jubilejní. Dostihový spolek a.s. slaví 25. výročí svého založení a do slavnostní sezony opět vstupuje s některými novinkami. Naváže ale také na tradice a úspěšné aktivity z let minulých.

Softball 3.5.2018

Pardubice zaskočily mistra, po úvodních porážkách slaví první výhru

Pardubice po úvodních prohrách zabraly a zaskočily mistra ligy z Havlíčkova Brodu. První zápas Pardubice prohrály 2:8, ale v odvetném zápasu Pardubice dokázaly porazit Havlíčkův Brod 4:3 a připsaly si první výhru v nejvyšší soutěži.

Fotbal 5.4.2018

Pardubice rozstřílely Vítkovice a v tabulce jsou třetí

Spoustu radosti domácím fanouškům rozdal ve středu navečer pardubický tým. Od začátku dohrávaného utkání proti Vítkovicím tlačil na obranu soupeře, rychle šel do vedení a i dál se tlačil na obranu soupeře.

Fotbal 2.4.2018

Sokolov hrál s Pardubicemi bez branek

Ve 20. kole Fortuna národní ligy remizoval Baník s Pardubicemi 0:0. Na šance sice Baník zvítězil, ale žádná z nich gólem neskončila.

Hokej 26.3.2018

Oceláři uhájili domácí led proti Pardubicím a postupují do semifinále play off

Třinečtí Oceláři dokázali na sto procent využít výhodu domácího ledu, vyhráli čtvrtý domácí zápas série a mohou se radovat z postupu do druhého kola vyřazovacích bodů. Hattrickem se blýskl Ondřej Kovařčík.

Hokej 24.3.2018

Dynamo roztavilo Oceláře 6:3 a těší se na zápas o všechno

I potřetí dokázali hokejisté Dynama naplno využít pekelné prostředí své haly, v šestém čtvrtfinálovém utkání přejeli Třinec 6:3. Nadšená Holaňova parta rozhodla o třetí výhře v sérii povedenou druhou třetinou, v níž vsítila tři branky.

Hokej 22.3.2018

Oceláři udolali Pardubice i ve třetím domácím zápase a mají mečbol

Třinečtí hokejisté získali pro sebe i třetí zápas, který se v sérii s pardubickým Dynamem hrál na ledě Werk areny a ujímají se tak vedení 3:2 na zápasy. Utkání skončilo stejným výsledkem, jaký je průběžný stav série.

Hokej 19.3.2018

Pardubice porazily Třinec a srovnaly sérii

Hokejisté Pardubic zvládli i čtvrtý zápas série s Třincem a do Slezska odcestují za stavu 2:2 na zápasy.

Hokej 18.3.2018

Pardubice doma porazily Třinec a snížily stav série

Za obrovské pomoci výbušného publika dokázali hokejisté Dynama vyhrát třetí čtvrtfinálové utkání s Oceláři 3:2 a snížili tak stav série na 1:2.

Hokej 15.3.2018

Oceláři zvládli i druhý domácí zápas čtvrtfinálové série

Třinečtí hokejisté zvládli úspěšně i druhé utkání série play off proti Dynamu Pardubice. Rozhodla dvougólová třetí třetina a to, že svěřenci Václava Varadi dokázali ustát tlak hostujícího týmu, který se v závěrečné dvacetiminutovce snažil výsledek utkání zdramatizovat.

Hokej 14.3.2018

Oceláři se ujímají vedení v sérii nad Pardubicemi

Do nejzazšího možného bodu došlo první čtvrtfinále mezi Třincem a Pardubicemi. První zápas ukázal, jak moc mohou oba týmy brnkat na nervech svých fanoušků. V úterý v Třinci rozhodly až nájezdy, které Oceláři vyhráli 2:1.

Ragby 5.3.2018

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Hokej 5.3.2018

Pardubice doma v derby nestačily na Mountfield

Po dvou výhrách v řadě nestačili hokejisté Dynama na svého soupeře z Hradce Králové. Pardubice sice před vyprodanými tribunami poslal do vedení Tomáš Rolinek, hosté třemi zásahy za šestnáct minut zvrátili zápas na svou stranu.

Hokej 9.2.2018

Napínavou bitvu Olomouce s Pardubicemi rozhodl v poslední třetině Strapáč

Hned první třetina přinesla divokou přestřelku se dvěma góly na obou stranách. Utkání bylo i v dalších chvílích velmi vyrovnané a rozhodující gól přišel až ve 48. minutě, když puk dorazil do odkryté sítě Petr Strapáč.