Archiv článků - SPORT

Hokej 18.1.2013

Chomutov ukončil sérii porážek, s Pardubicemi vydřel těsné vítězství

Hokejisté Chomutova porazili ve 41. kole extraligy Pardubice těsně 4:3 a proti obhájci titulu ukončili černou sérii čtyř zápasů, v nichž nebodovali.

Hokej 16.1.2013

Hokejoví fanoušci: Kteří ženou svůj tým dopředu nejlépe?

Fotbalisté mají fanoušky za svého dvanáctého hráče, hokejisté za pátou lajnu. Kteří čeští hokejoví fanoušci jsou ovšem nejvěrnější?

Basketbal 15.1.2013

Pardubice nestačily na srdnatě bojující Liberec

Úspěšná série proti libereckým Bílým Tygrům skončila. Pardubice chtěly navázat na pět předchozích vítězství, ale to se jim nepodařilo. Hosté si dvěma góly v první třetině vybudovali náskok, který poté pečlivě chránili. Na rozdíl jediné branky snížil chvíli před koncem druhé třetiny Tomáš Zohorna, ale na tuto trefu nedokázali pardubičtí hokejisté navázat.

Hokej 15.1.2013

Pardubice přivítají liberecké Tygry

V dohrávce třiadvacátého kola české Tipsport extraligy se utkají Pardubice s Libercem.

Hokej 14.1.2013

Souboj kanonýrů. Je lepší liberecký Nedvěd nebo pardubický Bartek?

Devět let od sebe dělí současné kanonýry a nejlepší střelce Liberce a Pardubic. Který z nich je podle lepším přínosem pro svůj klub?

Sport 13.1.2013

Pardubické závodiště má nového sponzora

Dostihový spolek v Pardubicích získal nového sponzora, do roku 2017 bude jeho významným partnerem chemička Synthesia a.s. To s sebou přineslo i změnu názvu a logotypu, pardubické závodiště od začátku ledna 2013 nese nově název Synthesia park.

Hokej 11.1.2013

Pardubice vydolovaly dva body proti Zlínu

Pardubičtí hokejisté se dokázali oklepat z vysoké porážky na Spartě a v ČEZ Areně potvrdili, že se jim v posledních zápasech proti Zlínu daří.

Hokej 9.1.2013

Hokejisté Sparty rozprášili v důležitém zápase Pardubice

Hokejisté Pardubic utrpěli ve středeční dohrávce v souboji s pražskou Spartou potupný debakl a málem si odvezli desetigólovou nadílku. Sparta tak v tomto ročníku extraligy i potřetí nad úřadujícím mistrem zvítězila, tentokrát 9:2.

Sport 9.1.2013

Dostihové závodiště Pardubice změnilo název

Pardubické dostihové závodiště na začátku roku 2013 mění název. Pardubická chemička Synthesia se totiž stala jeho novým významným partnerem a spojila své jméno s dostihovou tradicí v Pardubicích.

Hokej 6.1.2013

Pardubice porazily díky skvělému začátku Brno

Hokejisté Pardubic porazili v nedělním utkání na domácím ledě Kometu Brno 5:2, když o výsledku rozhodli dvěma góly v úvodních šesti minutách.

Basketbal 3.1.2013

Vstup do nového roku Tygři nezvládli, přemohly je Pardubice

Bílí Tygři přivítali ve čtvrtek večer na svém ledě hokejisty východočeských Pardubic a jednalo se o jejich první zápas v novém kalendářním roce. Ten ovšem nakonec nezvládli.

Hokej 3.1.2013

Do nového roku opět s hokejem. Liberec hostí Pardubice

Úplně první zápas nového roku patří libereckým Tygrům, kteří na svém ledě přivítají Pardubice.

Hokej 28.12.2012

Pardubice vyhrály nad Litvínovem

Stav 3:0 po 1. třetině položil základ pardubického úspěchu v pátečním utkání. Další branky padaly až v závěru. Litvínov s oslabenou defenzívou dvakrát snížil, domácí jednou kontrovali a nakonec udrželi výhru 4:2.

Basketbal 27.12.2012

Pardubičtí basketbalisté v přípravě využívají neurotréning

Prvoligový tým pardubických basketbalistů rozšířil svoji přípravu na zápasy o trénink mozku. Pomocí přístroje pro výcvik vojáků a policistů se učí mít lepší koncentraci, která často rozhoduje výsledek hry.

Hokej 26.12.2012

Karlovy Vary porazily Pardubice a ukončily sérii porážek

Hokejisté Energie Karlovy Vary vydřeli těsné vítězství nad Pardubicemi a po pěti porážkách v řadě konečně vyhráli. Mistrovské Pardubice prohrály počtvrté za sebou.

Hokej 22.12.2012

Slavia na domácím ledě rozstřílela Partdubice

Hokejisté Pardubic odjeli z ledu pražské Slavie z debaklem. Svěřenci trenéra Růžičky jim nastříleli pět gólů, domácí brankář Furch si navíc připsal první čisté konto v letošní sezóně.

Hokej 19.12.2012

Další přestřelka dvou hokejových měst vyšla lépe pro Kladno

Hokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice prohráli v utkání 31. kola Tipsport extraligy na ledě Rytířů Kladno 4:5. Východočeši byli přitom blízko bodovému zisku, díky obratu ve třetí třetině vedli 3:2 a 4:3, závěr zápasu však zvládli lépe domácí i díky hattricku Jaromíra Jágra.