Archiv článků - SPORT

Sport 27.1.2016

České ženské ragby skokanem roku

Příznivci ragby si v loňském roce přišli opravdu na své. Rok 2015 patřil díky mistrovství světa jednoznačně mužskému ragby a o skvěle sehrané duely nebyla nouze. Zajímavé věci se ale děly i v ženské kategorii tohoto sportu.

Hokej 26.1.2016

Mladá Boleslav pěti góly rozebrala Dynamo

Východočechům se nedařilo v koncovce, nepomohla jim ani šestice přesilových her nebo hra bez brankáře za stavu 0:3 pět minut před koncem třetí třetiny, během které nastřelil Jakub Orsava tyč. Poté Bruslaři udeřili ještě dvakrát.

Hokej 22.1.2016

Pardubice vezou po výhře tři body z Brna

Východočechy poslal do vedení po dvaceti sekundách Jakub Orsava, pak se v přesilovkách trefili Petr Sýkora a Tyler Redenbach. Jihomoravané sice dvěma slepenými góly snížili na rozdíl jediné branky, pardubická družina pod vedením Petera Draisaitla ale vedení udržela.

Hokej 17.1.2016

Duel nervů zvládla Sparta, veze body z Pardubic

Jednoznačně nejdramatičtější utkání 37. kola Tipsport extraligy sledovali diváci v Pardubicích. Z parádní bitvy si Sparta odvezla vítězství 6:4, ale její triumf se nerodil vůbec lehce.

Hokej 15.1.2016

Drama Litvínova s Pardubicemi rozhodl Lukeš

Řada vyloučených, emoce na ledě i v hledišti, mnoho tyček a nakonec dvoubodová výhra Vervy. Takové bylo utkání Litvínova s Pardubicemi.

Hokej 10.1.2016

Dynamo prohrálo s vedoucím Libercem

Dynamo poslal ve 3. minutě svým prvním extraligovým gólem do vedení Branislav Rapáč, ve druhé části po libereckém obratu srovnával Petr Sýkora. Na rozdílový gól v 52. minutě ale nenašli Východočeši proti aktivně hrajícímu soupeři odpověď.

Basketbal 9.1.2016

USK má skalp Pardubic po dvojitém prodloužení

Zápas s velkým Z se odehrál na Folimance před zaplněnými ochozy. Nejen, že se jednalo o trenérskou premiéru Levella Sanderse, ale diváci si přišli na své díky předvedené hře obou týmů a třešničce na pomyslném dortu v podobě dvojitého prodloužení.

Fotbal 8.1.2016

Na úvod Tipsport ligy Mladá Boleslav rozstřílela Pardubice

Do nového kalendářního roku i do zimní Tipsport ligy vtrhli boleslavští fotbalisté kanonádou. Druholigovému soupeři z Pardubic nastříleli šest gólů.

Hokej 8.1.2016

Dynamo neudrželo tříbrankový náskok, z Olomouce veze bod

Hokejisté Pardubic prohráli na ledě Olomouce 3:4 v prodloužení. Dynamo přitom na Hané vedlo 3:0, domácí ale ve druhé polovině zápas zcela otočili.

Hokej 4.1.2016

Obrat Pardubic proti Vítkovicím řídil Petr Sýkora

Ač hokejisté Dynama prohrávali s Vítkovicemi 0:3, tak se nevzdali a předvedli více než sedmi tisícovkám fanoušků výborný obrat.

Hokej 29.12.2015

Pardubice porazily karlovarskou Energii

Před druhou nejvyšší návštěvou sezony porazily Pardubice Energii Karlovy Vary 3:0. Západočechy načal Petr Sýkora přesilovkovou ranou, ve 38. minutě zvýšil Jakub Orsava svým prvním gólem v pardubickém dresu a vše dokonal Lukáš Nahodil.

Hokej 27.12.2015

Dynamo poprvé v sezoně prohrálo s Třincem

Třinec si postupně vybudoval tříbrankové vedení zásluhou Jaška a Žejdla, který zaznamenal dvě trefy. Jiskru naděje pro domácí vykřesal deset minut před koncem Nahodil, ale Třinec již komplikace nepřipustil.

Hokej 24.12.2015

Piráti zdolali Pardubice a posunuli se na páté místo ligové tabulky

Hosté začali skvěle a již po třech minutách vedli zásluhou zásahu Blaže Gregorce. Pirátům se ale utkání povedlo otočit.

Hokej 13.12.2015

Pardubice nestačily na Plzeň potřetí v sezoně

Dynamo poslal do vedení bekhendovou trefou Patrik Poulíček v úvodní třetině. To druhé ale vyšlo lépe hostům, třemi brankami otočili vývoj zápasu.

Hokej 12.12.2015

Pardubice se jen bránily, na Mladou Boleslav jim to ale stačilo

Mladoboleslavští hokejisté vstoupili do druhé poloviny základní části extraligy katastrofálním způsobem a na začátku druhé třetiny už proti se Pardubicím prohrávali 0:3.

Sport 10.12.2015

RunCzech hledá 12 odvážných žen do nového ročníku projektu na podporu běhání

Organizátoři RunCzech běžecké ligy otevřeli další, již sedmý, ročník projektu Johnson & Johnson Women´s Challenge, jehož cílem je motivovat ženy k běhání. Do projektu se mohou přihlásit všechny ženy, které chtějí začít s běháním, nebo se v běhání zlepšit.

Hokej 6.12.2015

Hradec ovládl utkání s Pardubicemi počtvrté v řadě

Mountfield od úvodních minut potvrzoval převahu na ledě i v hledišti. Domácí předvedli naprosto dominantní výkon a Dynamu prakticky nedali šanci.

Hokej 5.12.2015

Dynamo v devítitisícovém kotli zhaslo Kometu

Výborný zápas, kterému nechybělo vůbec nic! Hokejisté Pardubic přehráli brněnskou Kometu 3:1.

Fotbal 3.12.2015

Sparta porazila Pardubice 3:1 a postupuje do čtvrtfinále MOL Cupu

Sparťané pohárovou odvetu proti Pardubicím zvládli. O postupové výhře 3:1 rozhodli už v prvním poločase, který ovládli díky trefám Costy a Davida Lafaty.

Hokej 2.12.2015

Dynamo vyhrálo důležitý zápas ve Zlíně

Dynamo rozehrálo zápas skvěle: v 7. minutě se prosadil Blaž Gregorc, o devět minut později zvýšil Jan Ščotka na rozdíl dvou branek. V úvodu třetí třetiny sice Zlínští snížili využitou přesilovkou, v poslední minutě ale pojistil výhru Tomáš Rolinek trefou do prázdné brány.