Archiv článků - SPORT

Hokej 29.11.2015

Pardubice na Spartě prohrály 0:3

V utkání sparťané jasně dominovali. Po nevýrazné první třetině následujících čtyřicet minut svého soupeře s přehledem přehrávali, o čemž svědčí i konečný poměr střel 41:17 pro Spartu.

Hokej 24.11.2015

Pardubice promarnily náskok a s Litvínovem získaly pouze bod

A zase nájezdy. Pětašedesát minut zápasu s Litvínovem vítěze nenašlo. Vítěze určily nájezdy, v nich byli úspěšnější hosté, jako jediný se prosadil Robin Hanzl ve třetí sérii.

Hokej 22.11.2015

Pardubice v Liberci prohrály

Domácí byli v zápase aktivnější, k výhře nakročili v úvodní desetiminutovce, v níž vstřelili dvě branky. Dynamo se prosadilo v závěru, v 57. minutě využil přesilovku Patrik Poulíček, ve více než minutové power play na remízu nedosáhlo.

Hokej 17.11.2015

Vítkovice proti Pardubicím stáhly tříbrankové manko, na vyrovnání ale nedosáhly

V infarktovou podívanou se strhla bitva mezi Vítkovicemi a Pardubicemi. Dynamo vedlo na začátku třetí třetiny pohodlně 5:1, jenže v 50. minutě se Ostravané odhodlali k ataku.

Fotbal 17.11.2015

Pardubice senzačně porazily Spartu

Vyprodaná Vinice se v dočkala od domácích hráčů zasloužené odměny. V dramatickém utkání porazila pražskou Spartu a do odvety tak půjde s mírnou výhodou.

Hokej 15.11.2015

Dynamo nestačilo doma na Zlín, prohrálo s ním potřetí 2:3

Vítězný Zlín se díky získaným třem bodům dostává před svého dnešního soupeře z Pardubic

Fotbal 14.11.2015

Fousek v závěru vystřelil Pardubicím tři body proti Karviné

Velmi cenné tři body vybojovali v sobotu dopoledne pardubičtí fotbalisté. V bojovném utkání vstřelil branku po Kimově trestném kopu v nastaveném čase dorážkou Adam Fousek.

Hokej 13.11.2015

Energie po rozpačitém úvodu otočila utkání s Pardubicemi

Karlovarští hokejisté navázali na úspěchy před reprezentační přestávkou a získali třetí tříbodové vítězství v řadě. Proti Pardubicím se však nerodilo lehce.

Hokej 12.11.2015

V brankově hubeném zápase v Třinci úspěšnější pardubické Dynamo

Sedmnácté kolo Tipsport Extraligy proti sobě postavilo týmy z dolní poloviny tabulky. O jediný gól zápasu se postaral ve čtrnácté minutě hostující Gregorc.

Fotbal 6.11.2015

Dynamo přišlo o výhru s Pardubicemi minutu před koncem

Nadějné vyvíjející se utkání Jihočeši nedotáhli do vítězného konce a nakonec remizovali s Pardubicemi 1:1. V 74. minutě poslal Dynamo do vedení Roman Wermke, jenže minutu před koncem srovnal hostující Kim.

Sport 4.11.2015

Registrace 20. ročníku Juniorského maratonu otevřeny

Úterní půlnoc je okamžikem spuštění registrace na jubilejní 20. ročník Juniorského maratonu. Jeho semifinálová kola se uskuteční v dubnu příštího roku po celé České republice.

Sport 2.11.2015

Tečku za sportovní sezonou udělaly soutěže všestrannosti i závody spřežení

Barevný podzim vytvořil kouzelnou kulisu posledním soutěžím všestrannosti. V nejvyšších soutěžích CNC* a CNC** kralovali Petr Pejřil a Iva Baďurová, kteří si nejlépe poradili s jednotlivými disciplínami.

Hokej 30.10.2015

Indiáni zdolali Dynamo a mají další tři body

Po dobré první třetině se dostali domácí do dvoubrankového vedení, které ale hosté ve druhé periodě snížili. Ta závěrečná vyšla lépe škodovce a nakonec z toho byly tři body za vítězství 4:2.

Hokej 28.10.2015

Vítkovice ztratily vedení i body v posledních třech minutách

Vedení Vítkovic proti Hradci Králové 2:1 se rozplynulo během minuty a osmi sekund. Rastislav Dej srovnal v čase 56:18 a v čase 57:25 zaznamenal ve vlastním oslabení vítěznou branku Mountfieldu.

Sport 27.10.2015

Víkend v Pardubicích bude nabitý jezdeckými závody

Zatímco dostihy už na pardubickém závodišti napsaly poslední kapitolu, sportovní soutěže ještě mají co říct.

Sport 26.10.2015

Kickboxový oddíl White gym čerpal nové zkušenosti na mezinárodním soustředění

Od 16. do 18. října měl možnost pardubický kickboxový oddíl White gym za podpory Pardubického kraje prožít sportovně-poznávací víkend a načerpat nové zkušenosti na mezinárodním soustředění v kickboxu ve slovenském Bardějově.

Hokej 25.10.2015

Pardubice skvělými přesilovkami přejeli Mladou Boleslav

Vynikající práce celého týmu a minutový aplaus vestoje! Hokejisté Pardubic dokázali porazit Mladou Boleslav jasně 5:1, čtyři branky vstřelili v přesilových hrách.

Fotbal 25.10.2015

Pardubice prohrály na trávníku Vyšehradu

Vyšehrad dokázal překvapit favorizované Pardubice a zvítězil po brance Blažka 1:0.

Sport 25.10.2015

Bělouš Ter Mill třináct dnů po Velké pardubické zvítězil v závěrečné steeplechase

Letošní dostihová sezona v Pardubicích napsala svou poslední kapitolu. Jejím vrcholem byla závěrečná steeplechase na 4200 metrů, Cena společnosti Czech Insurance Group. Představili se v ní i někteří účastníci 125. Velké pardubické s Českou pojišťovnou.

Hokej 22.10.2015

Derby východočeských univerzit už dnes! Nenechte si jedinečný souboj ujít

Dlouho očekávaná akce je tady! Ve čtvrtek v 17:30 vypukne v královéhradecké FORTUNA aréně akce Derby univerzit mezi Univerzitou Hradec Králové a Univerzitou Pardubice.