V zápase bez obran dala Olomouc Pardubicím osmičku
Hokej 23.3.2017

Kohouti přivítali trápící se Pardubice, které se ani v Olomouci nedokázaly poprat se ztrátou formy. Už od začátku se Hanáci prezentovali ofenzivní hrou, která nenechala Dynamo prakticky oddechnout.

Pardubice dvakrát prohrávaly, Zlín porazily v nastavení
Hokej 20.3.2017

Valaši v základní hrací době dvakrát vedli o jednu branku, za červenobílé dorovnávali skóre David Tomášek a Ján Sýkora. V nastavení měly oba celky výhodu přesilové hry, v následné hře čtyři na čtyři po Trončinského nahrávce rozhodl Tomáš Rolinek.

Znojmo veze z Pardubic tři body
Fotbal 18.3.2017

V deštivém sobotním dopoledni se z vítězství radoval na Vinici hostující celek Znojma. O jejich výhře rozhodla branka z úvodu zápasu a protože do konce utkání se domácím nepodařilo srovnat, zůstávají bez bodu.

Karlovy Vary rozstřílely Pardubice
Hokej 18.3.2017

Energie zaslouženě získala další tři body za výhru 7:2. Ty už v této fázi sice nic neznamenají, ale dokazují, že se Energie před baráží dostává do důležité herní pohody.

První porážku Karlovým Varům v play-out přichystaly Pardubice
Hokej 13.3.2017

Karlovarští si v nedělním utkání připsali první porážku ve skupině o umístění. Energie se sice rychle dostala do vedení 2:0, jenže to nedokázala udržet a tři body tak zůstávají v Pardubicích.

Sokolov doma neskóroval, všechny body si odváží Pardubice
Fotbal 12.3.2017

Baník doma body nevybojoval. V 18. kole Fortuna ligy prohrál Sokolov na vlastním hřišti s Pardubicemi 0:1, když o výsledku rozhodl ve 23. minutě Michal Petráň. Baník se navzdory své převaze neprosadil a na jaře je tak i nadále bez bodu.

Pardubice doma prohrály s Olomoucí
Hokej 11.3.2017

Pardubice nestačily na Olomouc, kterému podlehly 2:3. K vyrovnání nepomohla ani téměř minutová hra bez brankáře.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

Zlín vstoupil do skupiny o umístění výhrou nad Pardubicemi
Hokej 7.3.2017

Hokejisté Pardubic nestačili v úvodním utkání skupiny o jedenácté až čtrnácté místo, Zlínu podlehli na jeho ledě 3:6. Dynamo sice bylo střelecky aktivnější 34:28, doplatilo na horší koncovku.

Češky znají časy zápasů na domácím ME
Basketbal 8.2.2017

Už za 130 dní budou probíhat jedny z prvních bojů na FIBA Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které přivítá od 16. do 25. června Česká republika.

Prodej vstupenek na MotoGP za nejvýhodnější cenu končí za týden
Motorsport 7.2.2017

Poslední týden zbývá ke koupi vstupenek na brněnskou MotoGP za nejvýhodnější cenu. Lístky, které jsou oproti přímému prodeji levnější o 40 %, budou k dostání do 14. února.

Pardubice prohrály ve Zlíně po nájezdech
Hokej 6.2.2017

Hokejisté Dynama sahali ve Zlíně po tříbodové výhře, v 58. minutě vedli na Zimním stadionu Luďka Čajky 4:2, domácí ale posléze snížili a v následné power play vylepšené přesilovkou srovnali. V nájezdech se dvakrát trefil Roberts Bukarts.

Pardubice v derby s Hradcem podlehly 1:4
Hokej 4.2.2017

Dynamo poslal již ve 3. minutě vydařeným trestným střílením do vedení Petr Sýkora, více se ale střelecky neprosadilo. Hradec Králové otočil vývoj utkání ještě v prvním dějství, trefil se i v závěru.

Na start se postavilo patnáct odvážných žen
Běh 20.1.2017

Plnit si své běžecké sny a zároveň pomáhat druhým. To je v kostce projekt nazvaný Johnson & Johnson Women´s Challenge, který se rozeběhl už po osmé.

Pardubice srovnaly dvoubrankové manko a z Litvínova vezou bod
Hokej 16.1.2017

Ač po dvou třetinách prohrávali hokejisté Pardubic o dvě branky, dokázali v Litvínově srovnat. V předposlední minutě prodloužení urval vítězství na svou stranu Litvínov.

Jachtařkou roku 2016 se stala Veronika Kozelská Fenclová
Sport 12.1.2017

Jachtařem, přesněji jachtařkou roku 2016 se stala zkušená závodnice Veronika Kozelská Fenclová. Výsledky tradiční ankety Českého svazu jachtingu opanovala už pošesté.