Dostihy 27.7.2017

Dostihový spolek a.s. nabízí fanouškům dostihů další novou službu. Počínaje Letním dostihovým dnem zahajuje online prodej vstupenek prostřednictvím svých webových stránek.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Delight My Fire splnila kvalifikaci na Velkou pardubickou
Dostihy 18.5.2017

Podmínky kvalifikace na 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou už splnili tři z přihlášených koní. Po Charme Lookovi, který jako vítěz loňského ročníku má kvalifikaci automaticky zajištěnou, je třetí účastnicí Velké pardubické sedmiletá Delight My Fire.

Pardubice vyhrály nad Třincem a pojistily si záchranu
Fotbal 14.5.2017

Dvěma góly Adama Fouska porazil FK Pardubice v utkání 28. kola FNL Fotbal Třinec 2:0 a definitivně si pojistil účast v soutěži i pro další sezónu.

Velká pardubická: V prvním kole třiatřicet přihlášek, další budou v září
Dostihy 13.5.2017

V seznamu přihlášek do 127. Velké pardubické s Českou pojišťovnou se v prvním kole přihlášek objevilo třiatřicet jmen koní. Své zástupce tu mají nejen tuzemské stáje, ale i konkurence ze Slovenska a Francie.

Hradubický běh má 2 starty a 1 cíl
Běh 8.5.2017

Lidé z Hradce Králové a Pardubic již desátým rokem závodí, kdo dříve doběhne do Čeperky, která je na půl cesty z obou měst. Hradubický běh se uskuteční v sobotu 13. května 2017 v 9:00.

Při premiéře dostihové sezony se představí sto koní
Dostihy 4.5.2017

Více než půlroční zimní přestávka pardubických dostihů utekla a je tu sezona nová. Nabídne opět deset dostihových dní, a hned při tom prvním jsou servírovány dva vrcholy. Oba jsou dobře obeslané a divák by se nudit neměl.

Energie si nevykoledovala ani bod, krize se prohlubuje
Hokej 17.4.2017

Možná klíčová bitva baráže skončila nezdarem Karlovarských, kterým se tak extraligové příčky opět vzdálily. V utkání plném zvratů se tak z výhry radovaly efektivnější Pardubice.

Baník doma s Pardubicemi zachraňoval remízu
Fotbal 17.4.2017

Stoprocentní úspěšnost Baníku na Městském stadionu vzala za své v jedenáctém domácí utkání - po remíze 1:1 se s Pardubicemi body dělily. Hosté dokonce v Ostravě vedli a Baník vyrovnal až v 68. minutě Martinem Susem.

Jihlava bere proti Pardubicím dva body za výhru v nájezdech
Hokej 15.4.2017

Jihlava sice během pěti minut třetí třetiny přišla o tříbrankový náskok, ale nakonec zvítězila v samostatných nájezdech. Udržela si tak první místo v barážové tabulce.

Dynamo nestačilo na Motor
Hokej 12.4.2017

Ve vzájemných soubojích s Českými Budějovicemi vítězí hosté, Pardubice prohrály sedmý barážový duel 2:3.

Pardubice v kotli vyprodané haly otočily duel s Jihlavou
Hokej 10.4.2017

Dynamo zvrátilo dramatický zápas dvěma brankami v přesilovkách v závěrečném dějství, v němž se prosadili Lukáš Nahodil a Nicholas Schaus. Prázdnou bránu hostí při jejich power play pak trefil Ján Sýkora.

Pardubice vezou z Karlových Varů bod navíc
Hokej 3.4.2017

Velmi napínavý zápas plný osobních soubojů byl k vidění v KV Aréně. Na ledě nechali oba týmy i krev, přesto se dvěma body odjíždí Pardubice.

Jihlava v prodloužení porazila Pardubice
Hokej 31.3.2017

Prodloužení v podobě hry tři na tři rozhodl Filip Seman. Jihlava tak znovu potvrdila, že jí prodloužení extrémně jdou, letos ze šestnácti prodloužení prohrála v této herní činnosti pouze dvakrát.

Motor urval v Pardubicích první barážové body
Hokej 29.3.2017

Jihočeši drželi od poloviny zápasu vedení, které ztratili až po sérii oslabení šest minut před koncem. Minutu před závěrečnou sirénou se však ukázala síla Stavjaňových svěřenců a v přesilovce napálil puk do odkryté branky ze špatného úhlu lišácky Luboš Rob.

www.bazenykopecky.cz www.poradcipce.cz www.GlobalCare.cz www.ObleceniPradlo.cz www.kylie-pardubice.cz Společnost S U M O s.r.o. AV-AUDITING garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz www.beautyexpo.cz