KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Koupaliště Cihelna v Pardubicích.
Masážní vany, divoký kanál i stěnový vodopád. Jízdu na tobogánech měří časomíra
Koupaliště Cihelna v Pardubicích.  
Autor / zdroj foto: Koupaliště Cihelna Pardubice

Koupaliště Cihelna Pardubice / Pardubice II

Dvě paralelní skluzavky dlouhé pětadvacet metrů, dva paralelní tobogány dlouhé 105 metrů, skokanský bazén s tlakovými okny, dvě masážní vany, divoký kanál či stěnový vodopád. To všechno najdete na koupališti Cihelna v Pardubicích.

Základem pardubického koupaliště Cihelna je padesátimetrový plavecký bazén, poblíž kterého je skokanský bazén s můstkem. Odtud voda stéká několika bazénů určených především k relaxaci.

Hlavní atrakcí jsou dva paralelní tobogány dlouhé 105 metrů. Pokud vás zajímá, jak rychle sjedete shora až dolů, podívejte se na časomíru, která měří čas jízdy tobogánem. Pro nejmenší návštěvníky je určený dětský bazén s hříbky a vodními deštníky a dětské brouzdaliště s malými skluzavkami. Je tady i dvanáctimetrový dětský vodopád.

Sportovně založení návštěvníci si mohou zahrát minigolf na hřišti s 18 drahami, plážový volejbal, ruské kuželky a stolní tenis. Děti se zabaví na pískovišti.

Ti, kteří by tady chtěli strávit více dní, se mohou ubytovat v přilehlém kempu. Nabízí ubytování v chatkách, stanech, karavanech či obytných autech.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Koupaliště Cihelna Pardubice.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.