AKTUÁLNĚ / Vzdělávání a školy

Univerzita Pardubice se představí možnosti studia zájemcům na veletrhu i na fakultách
 
Autor / zdroj foto: Martina Macková

Pardubice

Uchazečům o studium na vysoké škole se představí Univerzita Pardubice na konci ledna během veletrhu vzdělávání Gaudeamus v Praze. Zájemce o studium na svých sedmi fakultách zve také na Dny otevřených dveří, které pokračují už příští týden.

„Pro rozhodnutí je důležité, aby se uchazeči seznámili také s prostředím vysoké školy. Proto je zveme na jednotlivé fakulty, kde se dozví všechny potřebné informace o studiu a osobně poznají i zázemí, které naše univerzita nabízí,“ říká prorektorka pro vnější vztahy Univerzity Pardubice doc. Petra Bajerová.

Benefitem studia na Univerzitě Pardubice je kompaktní kampus, ve kterém studenti najdou ubytování, ale i menzu nebo knihovnu a další služby. Ale také nabídka studia v zahraničí prostřednictvím programu Erasmus+ nebo velké možnosti sportovních aktivit přímo na univerzitě. Výhodou je také dopravní dostupnost města a Pardubického kraje.

Veletrh Gaudeamus Praha začíná na Výstavišti Letňany v úterý 24. ledna a potrvá do čtvrtka 26. ledna. Univerzita Pardubice se představí v expozici č. 31. Zájemcům nabídne i praktické ukázky, například molekulární gastronomii od studentů Fakulty chemicko-technologické, speciální modely pro výuku a simulaci kritických stavů z Fakulty zdravotnických studií, mobilní 3D skener využívaný při dokumentaci památek z Fakulty filozofické nebo simulátor rozjezdu lokomotivy Dopravní fakulty Jana Pernera.

Kdy se vypravit na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na UPCE

  • Dopravní fakulta Jana Pernera 18. ledna a 25. února 2023.
  • Fakulta restaurování (Litomyšl) 20. ledna 2023. 
  • Fakulta chemicko-technologická 25. ledna a 8. února 2023,
  • Fakulta filozofická 27. ledna 2023 a 25. února 2023.
  • Fakulta ekonomicko-správní 11. února 2023.
  • Fakulta zdravotnických studií on-line den otevřených dveří 11. února 2023.
  • Fakulta elektrotechniky a informatiky 3. února 2023

Přihlášky jsou pro zájemce o studium na vysoké škole otevřené od začátku listopadu 2022. Přehled možností studia i přihlášky najdou maturanti na speciálním webu studuj.upce.cz.

Autor / zdroj: Martina Macková

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.